Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jędrzychówek – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł121 000 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam , sprzedam ziemię rolną niskiej klasy ( łąki i pastwiska ). Ziemia znajduje się w miejscowości Jędrzychówek powiat polkowicki o powierzchni 12,1 ha. Więcej informacji podam.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa, ul. Obwodowa

Jaczów(Jędrzychówek + 20 km)

650 000 zł2 600 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 0,26 ha usytuowaną w przy drodze wylotowej z Głogowa, przy trasie nr 12 w sąsiedztwie innych terenów przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Legnicka

Nadodrze,Głogów(Jędrzychówek + 23 km)

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 1000 zł netto miesięcznie. Plac o powierzchni 40 m2 w Głogowie, o charakterze usługowym, do wykorzystania jako np. teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowy Dwór(Jędrzychówek + 6 km)

150 000 zł2 955 m² 50,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy Dwór, radwanice, pow. polkowicki, działka 29,55 ar, sprzedam, 150 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę/przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wiechlice

Wiechlice(Jędrzychówek + 24 km)

104 195 zł1 603 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wiechlice, działka budowlana, 1603 m2, cena 104 195 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka nr 141/2, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

484 000 zł121 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty tel. Działki rolne o łącznej powierzchni 12,1 ha położone są w Jędrzychówku, w powiecie polkowickim, gminie Przemków. Parametry: 1) Grunty orne o powierzchni 1,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

508 000 zł121 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży gruntów ornych znajdujących się w powiecie Polkowickim gminie Przemków miejscowości Jędrzychówek. W skład oferty sprzedaży wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

222 222 zł121 000 m² 1,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę ziemię rolno budowlaną , Farma fotowoltaiczna , biogazownia , Poważne propozycje :) kontakt cena do uzgodnienia  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

605 000 zł121 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny